Przedstawiciel Handlowy ( północna część Polski)

Stöbich Polska Sp. z o.o.

Poznań, Łódź, Warszawa, łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Powstała w 1980 roku w Niemczech firma Stöbich w chwili obecnej jest światowym liderem w produkcji najwyższej jakości systemów przeciwpożarowych. Zajmujemy się kompleksowo produkcją, dystrybucja i montażem naszych systemów.

W związku z rozwojem firmy Stöbich Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przyjmie PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO NA PÓŁNOCNĄ CZĘŚĆ POLSKI.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz dystrybucji na określonym terenie.

Zakres pracy:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • nawiązywanie kontaktów i współpracy z firmami z branży,
  • utrzymywanie kontaktu i prowadzenie negocjacji z klientami,
  • komunikacja z klientem, prezentacja oferty,
  • prowadzenie prostej dokumentacji finansowej,
  • zdobywanie wiedzy o produktach firmy, stałe doskonalenie warsztatu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • niezbędna znajomość jednego z wymienionych języków w stopniu komunikatywnym: angielskiego, niemieckiego, czeskiego lub słowackiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży PPOŻ,
  • elastyczność jeżeli chodzi o godziny pracy,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • brak karalności,
  • dobra prezencja,
  • gotowość do wyjazdów służbowych Niemiec, Czech, Słowacji – w celu szkolenia.

Oferujemy:

  • pracę na pełnym etacie od czerwca/lipca 2017,
  • profesjonalne zaplecze i młody zespół,
  • służbowy samochód, laptop oraz telefon,
  • wynagrodzenie za delegację.

Prezentacja firmy

Firma Stoebich już od ponad 30 lat produkuje i sprzedaje systemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca BHP / Ochrona środowiska