Opis stanowiska pracy

Nie ma znaczenia dla nas z jakiego regionu Polski jesteś - ma znaczenie czy chcesz i potrafisz pracować w najlepszej sieci komórkowej Play. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej , lubisz częste kontakty z klientami, umiesz zarządzać samodzielnie swoim czasem, potrafisz przekonać do współpracy klienta, budować z nim długoterminowe relacje biznesowe, chcesz zmienić swój status materialny, to właśnie ofertę mamy dla Ciebie.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz zawieranie umów handlowych
  • podtrzymywanie dotychczasowych kontaktów z klientami
  • przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych
  • planowanie działań sprzedażowych i ich raportowanie
  • realizowanie założeń planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne powiązane z osiąganymi wynikami (podobno najlepiej płacimy)
  • pełne wsparcie w zakresie szkoleń i sprzedaży
  • program motywacyjny
  • dla najlepszych mamy extra bonusy

Wymagania

  • własna działalność gospodarcza, lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • prawo jazdy kat. B, własny samochód (lub użyczony)
  • charakteryzują się wysoką kultura osobistą
  • doświadczenie we współpracy z klientami
  • znajomość obsługi komputera
  • posiadanie komputera, drukarki, skanera, internet
  • wykształcenie min. średnie
  • czekamy na rzetelnych i uczciwych , chętnych odnieść sukces zawodowy i finansowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy wieloletnim partnerem handlowym w sieci komórkowej P4 Sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
okres próbny 3 miesiące , później na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zgodnie z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi