Przedstawiciel handlowy - pasze dla zwierząt

Adecco Poland Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

  • Praca w terenie w okolicach Białegostoku (w promieniu ok. 60 km),
  • Pozyskiwanie nowych klientów (hurtownie pasz, fermy, duże gospodarstwa hodowlane),
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert,
  • Przyjmowanie zleceń od stałych klientów,
  • Doradztwo techniczno-żywieniowe dla klientów,
  • Poszerzanie wiedzy i uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach,
  • raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub inne związane z żywieniem zwierząt,
  • Znajomość branży rolnicznej, a szczególnie w obszarze hodowli zwierząt,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego/ specjalisty ds. sprzedaży w branży żywnienia zwierząt,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu i budowania długofalowych relacji handlowych opartych na uczciwości, zaangażowaniu i koncentracji na kliencie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie stałe w ramach umowy o pracę na pełen etat zawieranej bezpośrednio z Pracodawcą, nie przez agencję,
  • Pracę z produktami wysokiej jakości, w dużej firmie, o stabilnej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i korzystny system premiowy,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Laptop, telefon i auto służbowe do dyspozycji również do celów prywatnych,
  • Pracę w bardzo dobrej, niekorporacyjnej atmosferze.

Zainteresowany? Prześlij swoje CV!

Numer referencyjny: PHZ/SZN/09.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.