Przedstawiciel Handlowy Orange

Netglobal

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko: Reprezentant Handlowy do spraw sprzedaży Orange.
Jesteś przedsiębiorczy? Marzysz o pracy dla najlepszej marki telekomunikacyjnej? Chciałbyś nie tylko sprzedawać, ale także doradzać? Dołącz do naszego zespołu Orange!

Oferujemy:
• atrakcyjny, przejrzysty system: uzależniony do kontraktu podpisanego z Klientem
• możliwość pracy ze stałym portfelem klientów
• cykl szkoleń produktowo – ofertowych oraz z technik sprzedaży
• pracę dla segmentu o najwyższym potencjale
• elastyczność i swobodę działania

Główne zadania:
• zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych, praca jako Doradca Mobilny
• opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa
• pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych
• doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych
• monitorowanie rynku

Wymagania

Szukamy osób:
• lubiących kontakty z Klientem
• zainteresowanych nowymi technologiami
• zorientowanych na osiąganie celów
• z poczuciem humoru, odpowiedzialnych, ambitnych, kreatywnych
• prawo jazdy kat B(praca w terenie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Sprzedaż usług telekomunikacyjnych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja