Przedstawiciel handlowy (oprogramowanie dla firm)

Darpit Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnych przedstawicieli handlowych, którzy będą zajmować się sprzedażą oprogramowania dla firm z branży motoryzacyjnej.
Produkt jest nowością na polskim rynku wyznaczającym nowe standardy.
Przyspiesza większość procesów sprzedażowych , posprzedażowych , magazynowych i innych ważnych procesów, które wymiernie wpływają na obroty firmy.

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za zaprezentowanie działania całości budowanej platformy w oparciu o komputer i tablet i pozyskanie zainteresowanych klientów.

Poszukujemy zarówno pracownika jak i członka zespołu, który będzie uczestniczył w całym procesie dalszego rozwoju naszej firmy.
Oferujemy elastyczny czas pracy, możliwości rozwoju jak i ciekawe warunki płacowe, wypłata podstawowa + co miesięczne premie! A także przy wysokim zaangażowaniu możliwość objęcia udziałów w firmie.

Wymagania

- doświadczenie i predyspozycje do pracy na ww. stanowisku pracy
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- dobra organizacja pracy
- umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem
- bardzo dobre umiejętności prezentacyjne oraz negocjacyjne
- mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Darpit sp z o.o. jest firmą specjalizującą się w dedykowanych roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi