Przedstawiciel Handlowy Opole

G-Net s.c.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

budowanie silnej pozycji produktów Grupy MULTIPLAY na powierzonym terenie
pozyskiwanie nowych klientów
raportowanie stopnia realizacji wyznaczonych zadań

Wymagamy:

min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (idealnie na stanowisku przedstawiciela handlowego)
wykształcenia średniego
znajomości technik sprzedaży
nastawienia na osiąganie oraz przekraczanie celów
silnej motywacji do pracy
umiejętności pracy w konkurencyjnym środowisku
umiejętności ciągłego doskonalenia się na stanowisku handlowca
umiejętności efektywnej pracy bez konieczności stałego nadzoru
umiejętności budowania dobrych relacji interpersonalnych
umiejętności prowadzenia samochodu osobowego i posiadania aktualnego prawa jazdy kat. B
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
doświadczenie w branży usług multimedialnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
możliwości rozwoju zawodowego
wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,w okresie próbnym umowa o dzieło lub umowa o współpracy,promujące osoby nastawione na osiąganie celów,systematyczny proces szkoleniowy
niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop ( po okresie próbnym).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Grupa Multiplay powstała w wyniku współpracy dwóch firm: G-Net (u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi