Przedstawiciel handlowy, opiekun zespołu kierowców

Klient Portalu InfoPraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.
W ramach współpracy z naszym Klientem – liderem z branży produkcyjnej, poszukujemy i zapraszamy do współpracy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy branża metalowa

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie nowych dostawców i skupywanie złomu od klientów,
• budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami /kontrahentami,
• dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy,
• realizowanie celów zakupowych,
• monitorowanie działań konkurencji,
• bieżące raportowanie wyników zakupowych,
• bieżąca współpraca z centralą Spółki.

Klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w pracę,
• szkolenia i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych,
• niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość pracy w firmie należącej do liderów w branży.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• znajomość technik negocjacyjnych i technik sprzedaży,
• dynamika w działaniu, ukierunkowanie na realizację celów,
• samodzielność, dobra organizacja pracy i doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych,
• mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem pracowników,
• dyspozycyjność, komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymywania stałych relacji z klientami,
• prawo jazdy kategorii B,
• znajomość MS Office.

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi