Przedstawiciel handlowy- opiekun rynku holenderskiego

Get Job Sp. z.o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- samodzielne planowanie i wykonywanie wizyt u aktualnych klientów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych
- budowanie pozytywnych relacji biznesowych przy realizacji kontraktów (analiza potrzeb, przygotowanie rozwiązań, nadzór nad realizacją, kontakt z klientem)
- koordynacja lokalnych procesów rekrutacyjnych we współpracy z rezydentem oraz centralą
- sporządzanie analiz i raportów

Wymagania:
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (nawiązywanie kontaktów, komunikatywność oraz zdolności negocjacyjne)
- umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy własnej.
- znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) w stopniu biegłym
- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych (Holandia)
- znajomość języka holenderskiego, specyfiki rynku, kultury lokalnej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjny system wynagradzania
- pracę w miłej atmosferze, w prężnie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wyczerpujących informacji (CV).
Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Get Job sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)’.

Informujemy, że Administratorem danych jest Get Job Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.