Przedstawiciel handlowy - Olsztyn

Bedeker Sp z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma Bedeker Sp. z o.o. istniejąca od 9 lat zajmująca się merchandisingiem książek zatrudni przedstawiciela handlowego na terenie Olsztyna do obsługi stałych punktów handlowych tj. Empiki, Matrasy i księgarnie . Charakter pracy :1 dzień w tygodniu ( piątek w godzinach 9-17).
Do zadań będzie należała stała obsługa wskazanych punktów wg. harmonogramu wizyt oraz dbanie o ekspozycję wskazanych książek.
Najchętniej widziani studenci.

Wymagania

Wymagania:
- miła aparycja
-samodzielność i kreatywność
-mile widziane zainteresowanie w kierunku nowinek technicznych
-dyspozycyjność
-dostęp do Internetu
-znajomość podstawowych programów komputerowych (EXCEL)

Oferujemy
-pracę w stabilnej firmie
-możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

wszelkie informacje na stronie www.bedeker.eu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne