Przedstawiciel Handlowy Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Ełk, Iława, Giżycko

Enrex Energy Sp. z o.o..

10-578, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie;
- Aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych oraz indywidualnych
- Sprzedaż kompleksowej oferty produktowej
- Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
- Realizację założonych celów sprzedażowych

Oferujemy:
- Bezpośrednią umowę współpracy gwarantującą NAJWYŻSZĄ prowizję na rynku
- Bezkonkurencyjną ofertę dla Klientów,
- Elastyczne formy zatrudnienia
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

Wymagania

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży energii, telekomunikacji, ubezpieczeń
- Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do samodzielnej pracy w terenie
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów)
-Mile widziane doświadczenie w sprzedaży D2D

Prezentacja firmy

Firma Enrex Energy Sp. z. o.o. zajmuje się sprzedażą energii elek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi