Przedstawiciel handlowy - Oferta pracy tymczasowej

Elkom Outsourcing Sp. z o.o.

Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, zagranica

Od: Elkom Outsourcing Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Najważniejsze obowiązki na oferowanym stanowisku:
* budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
* pozyskiwanie nowych klientów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami),
* realizowanie budżetów sprzedaży,
* doradztwo techniczne,
* skuteczne zabezpieczanie transakcji handlowych.

Wymagania:
* Prawo jazdy kat.B,
* Bardzo dobra znajomość języka obcego (angielski, francuski, rosyjski),
* Wykształcenie min.średnie (mile widziane wykształcenie o kierunku biologia/weterynaria),
* Znajomość branży metalowej,
* Konsekwencja i upór w dążeniu do realizacji powierzonych zadań,
* Umiejętność budowania i dbania o dobry wizerunek firmy,
* Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
* Dyspozycyjność