Przedstawiciel handlowy – od zaraz

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób do prężnie rozwijającej się firmy. Oferujemy zajęcie od zaraz! Jeśli szukasz pilnie zajęcia, bo potrzebujesz gotówki w bardzo szybkim czasie aplikuj do nas!
W chwili obecnej realizujemy duży projekt dla jednej z największych światowych organizacji pozarządowych. Jeśli jesteś osobą kreatywną i chcesz sprawdzić swoje umiejętności – aplikuj.
Nie martw się o doświadczenie – szukamy osobowości, a nie CV.
Rozpocznij z nami współpracę w firmie marketingowej.

Twoje zadania, to:
• pozyskiwanie klientów,
• dbanie o wizerunek firmy,
• poszukiwanie nowych osób, które rozpoczną współpracę z naszą firmą.

Oferujemy:
• ciekawe szkolenia dla każdego,
• miłą atmosferę w młodym, energicznym zespole,
• możliwość podróżowania po Polsce,
• dla osób spisujących się najlepiej wyjazdy zagraniczne.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, szukasz nowych wyzwań – aplikuj do nas. W naszym biurze panuje bardzo miła atmosfera. Oferujemy darmową kawkę, herbatkę i wodę.
Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu i daj sobie szanse sprawdzić się

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi