Przedstawiciel Handlowy (obszar woj. pomorskiego)

Hamda Trade Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- pozyskiwanie i obsługa klientów B2B i B2C;
- współtworzenie oraz realizowanie polityki handlowej w podległym regionie;
- rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa klientów;
- utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy;
- przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta;
- analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych;
- bezpośredni kontakt i negocjowanie umów z klientami;
- raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami;
- obsługa baristyczna eventów i wydarzeń specjalnych pod marką Etno Cafe;
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- umiejętność nawiązywania kontaktów;
- wysoka kultura osobista;
- zdolności interpersonalne;
- samodzielność;
- znajomość języka angielskiego;
- obsługa programu MS Office;
- mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
- pełne wyzwań projekty w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny);
- przyjazną atmosferę pracy.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hamda Trade Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 54-118, Al. Śląska 1 dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Hamda Trade Sp. z o. o. - importer kawy z Etiopii, właściciel mar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi