PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (obsługujący rynek tradycyjny)

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • współpracę z klientami detalicznymi oraz lokalnymi sieciami handlowymi,
  • dystrybucja produktów w podległym rynku.
  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy
  • dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w regionie,

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub chemicznej
  • samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów
  • znajomość rynku detalicznego oraz doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
  • realne i jasno określone cele
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, szkolenia)
  • serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.