Przedstawiciel Handlowy – nieograniczone wynagrodzenie, zajęcie dla każdego!

IQ GROUP MIKOŁAJ TORBICKI

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Tytułem wstępu – opowiemy coś o naszej firmie:

Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem bezpośrednim; realizujemy się w kanale prywatnym oraz eventach; mamy młody zespół i wszystkiego uczymy od podstaw.

Obecnie poszukujemy osoby, która zasili nasz zespół sprzedażowy.

Zastanawiasz się jakie będą Twoje zadania? – już Ci wyjaśniamy:

1. Początkowo – pozyskiwanie klientów dla firmy, którą reprezentujemy
2. Podnoszenie jakości sprzedaży i obsługi klienta
3. Jak już się u nas zaaklimatyzujesz, będziemy liczyć na Twoją pomoc przy procesach rekrutacyjnych i rozbudowywaniu zespołu

Co możemy Ci zaoferować?

1. Satysfakcjonujące wynagrodzenie – brak górnej granicy
2. Fajnych ludzi, z którymi spędzisz miło czas również po pracy
3. Możliwość rozwoju – wszystko zależy tylko od Ciebie
4. Podróżowanie po innych biurach i podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania

Nasze wymagania nie są wygórowane – szukamy osoby:

1. Zdeterminowanej
2. Otwartej
3. Z głową pełną pomysłów

Reszta nie jest dla nas ważna – doświadczenie nie gra roli – naszych współpracowników przeszkalamy sami zgodnie z naszymi standardami.

Jesteś zainteresowany? Spotkaj się z nami i dowiedz się więcej!

Prezentacja firmy

IQ Group wykonuje zlecenie dla jednej z Organizacji Pozarządowych. Możli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta