Przedstawiciel Handlowy Niemcy/ Polska

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
(nr ref.  PH/04/16)
Do pracy we WROCŁAWIU lub w BOLESŁAWCU (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)

Poszukujemy kandydatów do pracy dla naszego klienta będącego liderem w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej z PVC oraz aluminium. W związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować współpracę osobom, które chętnie podejmą się zadań związanych ze sprzedażą produktów na terenie Niemiec a także analizą rynku oraz konkurencji.
Oferta pracy związana jest częstymi delegacjami na terenie Niemiec, które obejmują ponad połowę czasu pracy.

Wymagania

Miło nam będzie spotkać się i porozmawiać z osobami, które:

- potrafią swobodnie komunikować się w języku niemieckim zarówno w mowie jak i piśmie,
- posiadają doświadczenie w sprzedaży
- są gotowe wyjeżdżać w delegacje służbowe na terytorium Niemiec
- potrafią słuchać innych
- lubią dynamiczną i rozwojową, opartą o nowe zadania pracę
- są entuzjastycznie nastawione do życia
- posiadają prawo jazdy kat. B

W zamian za zaangażowanie pracodawca zapewnia rozwój, bezpłatne szkolenia i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi