Przedstawiciel handlowy na teren Wrocławia i okolic

Centrum Techniki Narzędziowej s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • realizację strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów narzędzi oraz asortymentu dostępnego w firmie
  • tworzenie profesjonalnych ofert handlowych odpowiadających potrzebom Klienta
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami
  • realizację założonego planu sprzedażowego

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym ciekawe szkolenie produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, teleonf
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów branży narzędziowej (warunek konieczny)
  • wykształcenie min. średnie, preferowany profil techniczny
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego stosowania
  • konsekwencja i upór w realizacji zadań
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, elastyczność i mobilność
  • znajomość specyfiki regionalnego rynku
  • czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Centrum Techniki Narzędziowej S.C. jest nowoczes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi