Przedstawiciel handlowy na teren: Brzeszcze, Oświecim

Eko Farm Polska Sp. z o.o.

32-600 Oświęcim , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma dystrybucyjna branży FMCG zatrudni Przedstawiciela Handlowego
Teren: Żory i okolice

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi klientami
- realizowanie działań sprzedażowych
- zwiększanie sprzedaży produktów
- promowanie marki

Wymagania

- doświadczenie w aktywnym, samodzielnym pozyskiwaniu klientów z branży spożywczej min 2 lata
- kreatywne i odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
- systematyczność i dobra organizacja pracy
- umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
- ukierunkowanie na realizację założonego planu
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Nowo powstała firma zajmująca się dystrybucją artykułów spożywcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi