Przedstawiciel Handlowy na Śląsk

Portal Sp. z o.o.

Woj. Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Portal Sp. z o.o. - właściciel nowoczesnego systemu promocji lokali gastronomicznych Pub Detector, poszukuje osób na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- prowadzenie działań sprzedażowych na samodzielnym stanowisku przedstawiciela handlowego,
- prezentację produktów firmy,
- obsługę i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
- realizację założonych planów sprzedażowych,
- badanie rynku pod kątem pozyskiwania nowych klientów,
- dbałość o wysoką jakość obsługi,
- kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy.

Oferujemy pracę w młodym, rozwijającym się przedsiębiorstwie, wsparcie i szkolenie produktowe oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

- doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy,
- zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność,
- umiejętność efektywnej organizacji własnego czasu pracy,
- umiejętności przeprowadzania prezentacji oraz prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
- znajomość obsługi komputera,
- znajomość branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B (zalecane).

Prezentacja firmy

Portal Sp. z o.o. została zawiązana jesienią 2011 roku. Podstawow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi