Przedstawiciel handlowy - Młodszy specjalista ds. sprzedaży w terenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

Kończysz studia i zastanawiasz się do dalej?

Rozpocznij swoją przygodę zaczynając od Działu Sprzedaży!

Obszar: województwo lubuskie oraz część wielkopolskiego

- opieka nad Klientami - punkty sprzedaży detalicznej

- budowanie relacji oraz wizerunku firmy

- odpowiedzialność za ekspozycję towaru

- dbanie o odpowiednią komunikację marketingową produktów

Wymagania:

- komunikatywność, samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- czynne prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)

Oferta:

- pespektywy rozwoju w różnych działach firmy

- bardzo dobrą atmosferę pracy i bycie częścią dynamicznego zespołu

- umowę o pracę na pełny etat oraz stałe, atrakcyjne wynagrodzenie

- opiekę medyczną i kartę Multisport

- narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, ipad

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials