przedstawiciel handlowy/medyczny

E-Med-Orth Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel handlowy - medyczny

Obowiązki:
- sprzedaż i promocja artykułów zaopatrzenia ortopedycznego renomowanych marek europejskich na terenie kilku województw w południowej Polsce
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
- realizacja planu sprzedaży

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- prawa jazdy kat. B
- adresu zamieszkania w województwie małopolskim, śląskim lub świętokrzyskim
- wykształcenia wyższego (preferowane), najlepiej w zakresie fizjoterapii lub inżynierii medycznej
- wiedzy w zakresie anatomii człowieka
- znajomości języka angielskiego
- wysokiej kultury osobistej i łatwości nawiązywania kontaktów
- umiejętności dobrej organizacji pracy
- zaangażowania, samodzielności i gotowości do spędzania całych tygodni poza domem

Prezentacja firmy

Firma E-Med-Orth zajmuje się sprzedażą hurtową artykułów ortopedy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi