przedstawiciel handlowy maszyn rolniczych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

 Dla naszego Klienta, firmy z branży rolniczej ( maszyny rolnicze m.in. ciągniki)  poszukujemy kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Nr ref.: 36097
Praca stała
Lokalizacja: Zamość

Zakres obowiązków:
  • aktywna sprzedaż maszyn rolniczych
  • realizacja polityki handlowej firmy w zakresie sprzedaży maszyn rolniczych na podległym terenie ( powiaty m.in zamojski, tomaszowski, lubaczowski)
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • raportowanie wyników pracy
  • obserwowanie trendów na rynku
  • stałe poszerzanie wiedzy na temat sprzedawanego sprzętu

Oczekiwania:

  • min roczne doświadczenie w sprzedaży sprzętu rolniczego
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność i samodzielność
  • znajomość programu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + rozbudowany system premiowy
  • pakiet szkoleń (produktowe, sprzedażowe)
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)