Przedstawiciel Handlowy/Manager ds. Współpracy

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

Wrocław, 50-125, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Renomowana Kancelaria Brokerska z siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/MANAGER

Główne zadania:
- efektywne pozyskiwanie klientów
- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert, opracowań oraz prezentacji handlowych
- efektywna realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

Wymagania:
- znajomość zasad kreowania wizerunku biznesowego własnego oraz firmy
- znajomość obsługi Excel, Power Point
- wysoka samodzielność w realizowaniu zadań
- mile widziane cechy: inicjatywa, kreatywność oraz konsekwencja w działaniu
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- praca w dynamicznym i zgranym zespole
- możliwość budowania stabilnej ścieżki kariery
- system szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
- motywacyjny system premiowy
- atrakcyjne benefity pracownicze

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Polska Kancelaria Brokerka sp. z o.o. jako broker ubezpieczeniowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi