Przedstawiciel Handlowy - MAŁOPOLSKA

Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Współpraca z agencją interaktywną Fabryka e-biznesu Sp. z o.o. (FEB), to możliwość dynamicznego rozwoju w branży internetowej poprzez realizację samodzielnych zadań i konfrontację z realnymi wyzwaniami biznesowymi na podległym terenie. Jeśli jesteś osobą doświadczoną w handlu oraz posiadasz szeroką sieć kontaktów biznesowych i poszukujesz nowych wyzwań, zapraszamy do składania aplikacji.

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klientów na zintegrowane kampanie internetowe oraz dedykowane systemy informatyczne,
• opieka nad własnym portfelem klientów,
• reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami,
• praca w terenie oraz homeoffice.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
• nienormowany czas pracy,
• samodzielną, ambitną i satysfakcjonującą pracę,
• wsparcie doświadczonego managera,
• pakiet szkoleń produktowo-handlowych.

Wymagania

• minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży,
• bogata baza klientów (na podległym terenie),
• entuzjazm, wysoka jakość pracy i zaangażować w realizację założonego celu,
• aktywne prawo jazdy kat. B i posiadanie własnego środka transportu.

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Fabryka e-biznesu Sp. z o.o z siedzibą w Rzeszowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Prezentacja firmy

To my, czyli FEB – prężni, piękni, młodzi, czyli jedna z fajniejszych ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż