Przedstawiciel Handlowy (małopolska)

Wydawnictwo MKT

Kraków, 30-052, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy lokalnych przedstawicieli na terenie Małopolski!

Jesteś ambitny i przebojowy?

Cenisz sobie pracę w osobistym, bezpośrednim kontakcie z klientem?

Szukamy kogoś takiego, jak Ty!

Kogoś aktywnego, lubiącego wyzwania i ceniącego sobie samodzielność!

Ta oferta skierowana jest do Ciebie, jeśli:

- umiesz nawiązywać dobre relacje z ludźmi,

- lubisz i jesteś gotowy na pracę w terenie,

- słyszałeś np. o pozycjonowaniu, adwords,

- interesują Cię zagadnienia reklamy w sieci

- wiesz, że jesteś skutecznym sprzedawcą usług i produktów internetowych.

Lub po prostu czujesz, że jako dobry handlowiec chcesz spróbować czegoś nowego.

Oferujemy Ci:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- nienormowany czas pracy

- stałe wynagrodzenie oraz prowizję

- narzędzia niezbędne do pracy

- przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy

- miłą atmosferę

Możliwość pracy na terenie wymienionych powiatów:

bocheński, brzeski, dąbrowski, gorlicki, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, proszowicki, suski, tarnowski, tatrzański, wadowicki, wielicki

również Kraków

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczniem w branży wydawniczej. W związ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi