Przedstawiciel handlowy (m/k)

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie nowych klientów z branży okiennej,
- realizowanie celów sprzedażowych,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami,
- dopasowywanie ofert do potrzeb klientów,
- nadzorowanie reklamacji,
- przypominanie klientom o zaległych zapłatach.

WYMAGANIA:
- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (sektor produkcji okien i konstrukcji aluminiowych),
- prawo jazdy kat. B,
- dobra znajomość rynku lokalnego (Małopolska, Górny i Dolny Śląsk),
- umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta,
- orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu,
- umiejętność analizy i przetwarzania danych,
- umiejętność rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość dłuższej współpracy,
- wynagrodzenie dwuskładnikowe złożone z podstawy i prowizji,
- narzędzia niezbędne do pracy (służbowy samochód, laptop oraz telefon komórkowy).

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza rekrutacyjnego
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy