Przedstawiciel handlowy (m/k) (branża ogrodzeniowa)

Trenkwalder

Poznań , wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez wizyty handlowe w terenie (województwo wielkopolskie),
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych, pozytywnych relacji z klientami,
  • współudział w prowadzeniu projektów w zakresie nadzorowania terminowości, kosztów, komunikacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • budowanie trwałych relacji z istniejącymi klientami oraz ciągły rozwój kontaktów z nowymi klientami,
  • prowadzenia negocjacji handlowych w oparciu o cenniki.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (minimum licencjat),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża ogrodzeniowa/metalowa),
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych, zapytań ofertowych i kalkulacji,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Exel),
  • mile widziana znajomość programu księgowego (Subiekt),
  • samodzielność w działaniu,
  • asertywność i zdolności negocjacyjne,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami,
  • orientacja na klienta,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • umowę o pracę (pierwsza na okres próbny 3 miesiące),
  • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, komputer, telefon/tablet),
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym ambitnym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.