Przedstawiciel Handlowy Łódź

F.P.H. RUM-LUX

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent i importer oświetlenia i artykułów elektrotechnicznych Firma Produkcyjno-Handlowa RUM-LUX poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.
Zakres pracy to pełna odpowiedzialność za klientów hurtowych na danym terenie, utrzymanie kontaktów handlowych, pozyskiwanie zamówień, nadzór nad wzorową współpracą klient-firma oraz poszerzanie współpracy o nowych kontrahentów.
Forma pracy to cotygodniowe wyjazdy 3-4 dniowe samochodem służbowym do klientów, obsługa klientów w zakresie przesyłania zamówień, reklamacji i płatności.
Dołącz do naszego zespołu - Firmy z 25-letnią historią na rynku !
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w miłej atmosferze
- atrakcyjne wynagrodzenie
- samochód służbowy
- telefon
- tablet/komputer

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV ze zdjęciem w siedzibie naszej firmy lub przesłanie na adres poczty e-mail.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- obsługa komputera (poczta e-mail, MS Office) i smartfona z systemem Android
- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność
- zaangażowanie, samodzielność, rzetelność, kreatywność

Mile widziane:
- doświadczenie w handlu
- miejsce zamieszkania Łódź, Nowosolna i okolice Nowosolnej

Prezentacja firmy

Producent i importer oświetlenia oraz artykułów elektrotechnicznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym - wieloletnia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi