Przedstawiciel Handlowy Łódź i okolice

Pro - Educo

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- aktywna sprzedaż, zaangażowanie w pozyskiwaniu nowych klientów

- umiejętność prowadzenia wszelkich działań handlowych, przygotowanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych

- umiejętność nawiązywania długofalowych pozytywnych relacji handlowych z klientami

- obowiązkowość, punktualność, terminowość

Oferujemy:

- samochód służbowy

- telefon służbowy, laptop

- sprzęt do profesjonalnej prezentacji

- szkolenia

- możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

- miła atmosfera w pracy

Wynagrodzenie przedstawiciela uzależnione jest od wyników sprzedażowych.

Wymagania

- co najmniej 2 lata doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy, lub pokrewne stanowisko

- dobra organizacja pracy

- doświadczenie w sprzedaży co najmniej 2 lata na tym stanowisku

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- punktualność

Mile widziane

Znajomość branży komputerowej, Audio-Video, meblarskiej.

Doświadczenie we współpracy ze szkołami, przedszkolami.

Uwaga :Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem szkół, biur i firm.<br/>www.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi