Przedstawiciel handlowy - Kraków

E-Agregator Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- Realizowanie planów sprzedaży
- Obsługa aktualnych Klientów
- Pozyskiwanie Klientów na powierzonym terenie
- Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
- Doradztwo w zakresie sprzedaży produktów
- Negocjowanie warunków
- Umiejętność posługiwania się nowoczesnymi narzędziami pracy
- Znajomość programów MS Excel, MS Word, MS Power Point
- Pozyskiwanie Klientów sieciowych i utrzymywanie stałej współpracy

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w branży spożywczej
- Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami (Klientami sieciowymi)
- Znajomość rynku HoReCa
- Komunikatywność i operatywność
- Chęć ciągłego rozwoju oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań
- Zdolności negocjacyjne
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie/ B2B/ umowę o dzieło
- Możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Narzędzia do pracy (samochód, telefon)

Prezentacja firmy

E-agregator to firma wchodząca w skład konsorcjum kilkunastu firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi