Europejski Instytut Szkoleniowy Sp. j.

Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Oświatowy

Od: Europejski Instytut Szkoleniowy Sp. j.
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski,Jastrzębie Zdrój, Katowice, Jaworzno, Racibórz

Opis stanowiska pracy

Europejski Instytut Szkoleniowy to niepubliczna jednostka oświatowa realizująca misję popularyzacji edukacji komplementarnej oraz pozytywnej motywacji dzieci i młodzieży. W roli Konsultanta Oświatowego widzimy osoby łączące chęć osiągania jak najlepszych wyników, z prestiżem i odpowiedzialnością, będącymi elementami tej pracy.

Przedstawiciel handlowy w branży edukacyjnej

Oferujemy:
- elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do potrzeb kandydata z możliwością zatrudnienia etatowego
- możliwość natychmiastowego wypłacania wypracowanego wynagrodzenia
- dodatek paliwowy i telefoniczny
- bezpłatne szkolenie oraz materiały szkoleniowe
- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
- zdobycie wysokich kwalifikacji

Wymagania

- dojrzałość emocjonalna
- skuteczność w działaniu
- dobra organizacja pracy
- umiejętność obsługi komputera
- od 3- 5 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
- mile widziane osoby, które pracowały w podobnej branży
- prawo jazdy kat B i samochód