Przedstawiciel handlowy, kierownik regionalny - Automatyka, Hydraulika, Pneumatyka

PRO Automatic Sp. z o.o.

50-001 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w utworzonym oddziale w mieście Wrocław.

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Przedstawiciel regionalny / kierownik regionalny,
mający doświadczenie w zaopatrywaniu firm w branżach automatyki przemysłowej, pneumatyki przemysłowej, hydrauliki przemysłowej lub elektryki.

Wymagane minimum 2 letnie doświadczeniem (w tych samych branżach na dokładnie takim stanowisku).

Z naszej strony oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia, narzędzia (laptop, telefon, samochód).

Wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki.

Praca na umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, po okresie próbnym umowa o pracę na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania

  • systematyczne pozyskiwanie nowych klientów z wyznaczonego terenu
  • tworzenie ofert, zamówień, przygotowywanie raportów sprzedaży
  • spotkania z potencjalnymi klientami
  • realizację powierzonych zadań i celów
  • konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w wyżej wymienionych branżach.
  • umiejętność obsługi komputera - praca w CRM-ie, edytorze tekstu i arkuszu kalkulacyjnym.
  • prawo jazdy kat. B

Od nowego kandydata oczekujemy, że będzie samodzielnie potrafił organizować sobie pracę, umiejętnie zarządzał sobą w czasie i realizował wyznaczone cele.

Prezentacja firmy

Od początku naszej działalności jesteśmy partnerem handlowym w zakresie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + prowizja
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca