Przedstawiciel Handlowy - Kierowca

Klient infoPraca.pl

Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, podkarpackie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru.

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność swobodnego poruszania się samochodem
  • predyspozycje handlowe
  • zdolności negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
  • miłą atmosferę w pracy
  • pakiet usług medycznych i sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.