Przedstawiciel Handlowy ( Key Account Manager B2B)

Piękne Meble

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

ART TOP piękne meble z ugruntowaną pozycją na rynku mebli biurowych i domowych
poszukuje osób ambitnych i zmotywowanych na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ( Key Account Manager B2B )
do których zadań będzie należało:
- sprzedaż mebli do biur, pensjonatów, restauracji, hoteli, szkół, banków
- pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów polskich i zagranicznych
- współpraca z architektami, inwestorami, developerami,
- monitorowanie rynku inwestycji
- samodzielne przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji

Oferujemy stałą ,interesującą pracę, wysokie zarobki -system pensja+prowizja,
szkolenia, samochód służbowy,laptop,telefon komórkowy

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży B2B np. nieruchomości, reklama
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- mile widziane wypracowane kontakty z projektantami i architektami,
administratorami budynków biurowych lub agentami zajmującymi sie wynajmem powierzchni biurowych, z osobami odpowiedzialnymi za zakupy w firmach
- wysoka kultura osobista i umiejętność budowy trwałych relacji z klientami
- dokładność, rzetelność, systematyczność
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

ART TOP piękne meble zajmuje się od 1991 roku kompleksowym wyposażaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management