Przedstawiciel Handlowy Katowice

Polnet

Katowice, 40-718, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy POLNet, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (branża: Internet, Telewizja, Telefon)

Oferujemy:

- pracę w firmie nastawionej na przedsiębiorczość i współpracę,

- dynamiczne środowisko,

- pracę w dobrym zespole, w duchu pozytywnej rywalizacji,

- umowę o pracę lub rozliczenie w ramach własnej działalności gospodarczej.

Główne zadania:

- realizowanie założonych planów sprzedażowych,

- budowanie długotrwałych i solidnych relacji z klientami,

- sukcesywne poszukiwanie nowych klientów,

- monitorowanie rynku i konkurencji: analiza i identyfikacja zagrożeń oraz nowych możliwości,

- aktywowanie promocji handlowych.

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- zorientowanie na wyniki,

- umiejętność pracy wielozadaniowej i umiejętność planowania,

- umiejętność komunikowania się i budowania relacji,

- umiejętność obsługi komputera,

- prawo jazdy kat. B,

- wykształcenie średnie.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Internet, telewizja, telefonia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta