Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/06/2016.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (K/M)

Katowice, śląskie

Link2europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego Klienta  - renomowanej firmy świadczącej usługi w zakresie w produkcji i dystrybucji sprzętu BHP - poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie Klientów na terenie Górnego Śląska i Małopolski

- Realizacja planu sprzedaży

- Sporządzanie ofert handlowych

- Budowanie i rozwój relacji z nowymi i obecnymi Klientami

- Zapewnienie prawidłowej realizacji zamówień

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w kanale B2B

- Zdolność do nawiązywania trwałych relacji biznesowych

- Znajomość rynku potencjalnych Klientów

- Wykształcenie minimum średnie

- Samodyscyplina i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów

- Uczciwość i odpowiedzialność

- Prawo jazdy kategorii B

- Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premia)

- Profesjonalne szkolenia

- Samochód służbowy

- Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez przycisk aplikuj.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Link2Europe - Europejska Agencja Pracy. Jesteśmy polsko-belgijską spółką, powstałą w... wyniku połączenia doświadczeń naszych założycieli na międzynarodowym rynku pracy. Osobom poszukującym pracy zapewniamy profesjonalny dobór ofert pracy, zgodny z kwalifikacjami, przeprowadzenie formalnych procedur związanych z podejmowaniem pracy za granicą. Współpracujemy z firmami dysponującymi atrakcyjnymi ofertami pracy w Belgii, Holandii, Austrii i w Niemczech oraz w Kanadzie. Łączymy firmy i ludzi!   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Narzędzia do pracy (samochód, laptop, komórka), system prowizyjny
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi