Przedstawiciel Handlowy - Junior

Miejsce pracy: Gliwice, Racibórz, Rybnik, Rydułtowy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów Maspex, realizację zadań centralnych i regionalnych w sieciach handlowych, koordynowanie i egzekwowanie akcji centralnych oraz za współpracę z klientami firmy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowiskach handlowych
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości obsługi komputera w szczególności pakietu OFFICE EXCEL
  • doświadczenie w branży FMCG mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • możliwość udziału w szkoleniach i spotkaniach branżowych
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet
Grupa MASPEX Wadowice