Przedstawiciel Handlowy IT/Gastronomia/Hotelarstwo

Koncept Systemy Informatyczne s.c.

91-204 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • sprzedaż programów dla gastronomii i hoteli
  • pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientem
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert i raportów
  • monitoring rynku
  • udział w targach branżowych
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • reprezentowanie oraz budowanie wizerunku firmy

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • atmosferę pracy opartą na uczciwości i wzajemnym poszanowaniu
  • samodzielną pracę, wymagającą skuteczności działania i osiągania określonych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z powiększaniem się organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stałą podstawę i prowizje
  • pracę w młodym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, umiejętności sprzedażowe
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • łatwość w nawiązaniu kontaktów
  • sumienność i konsekwentne realizowanie celu
  • motywacja zorientowana na osiąganie wyników
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia
  • wysoki poziom kultury
  • dobra znajomość MS Office
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Koncept Systemy Informatyczne - producent oprogramowania gastronomiczneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż