Przedstawiciel handlowy - IMPORTUJZNAMI Kraków

Doradztwo i Organizacja Sieci Handlowych

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Importujznami poszukuje osoby na stanowisko Sales Manager.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą importu towarów z państw azjatyckich, kontrolami towarów oraz spedycją morską i lotniczą. Naszym głównym obszarem działania są Chiny.

Więcej informacji na naszych stronach:

Nie wymagamy doświadczenia w branży!

Warunki zatrudnienia:
• okres próbny;
• po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe;
• regulowany czas pracy;
• narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).

Sales Manager będzie odpowiedzialny za:
• organizacja spotkań i docieranie do potencjalnych kontrahentów w dedykowanym rejonie, w celu nawiązania współpracy;
• przygotowywanie oraz realizacja zadań związanych finalizacją procesu importowego;
• obsługa zleceń w zakresie transportu morskiego oraz lotniczego;
• aktywna współpraca z działem operacyjnym;
• budowanie bazy danych.

Wymagania

Poszukujemy osób odważnych i sumiennych. Sales Manager w firmie Importujznami powinien wykazywać się kreatywnością, zaangażowaniem w działania oraz rozwiniętymi umiejętnościami handlowymi. Mile widziane doświadczenie w pokrewnej branży.

Dodatkowe wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego;
• warunek konieczny: prawo jazdy kat. B

Prosimy o wysyłanie życiorysów do końca lutego. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędne dla celów rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

www.importujznami.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka