Przedstawiciel handlowy - Handlowiec

Cronimet PL Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o.
Firma CRONIMET PL z siedzibą w Inowrocławiu zapoczątkowała swoją działalność w roku 2003. Już od samego początku swego istnienia stała się jednym z liderów swej branży w Polsce. Systematyczny i dynamiczny rozwój oraz zaufanie kontrahentów umacnia bazując na uznanej marce niemieckiej grupy CRONIMET, której kapitał i stabilna pozycja rynkowa jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Zakup złomu na terenie Polski południowozachodniej
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych kontrahentów – dostawców złomu
  • Budowanie dobrych, długofalowych relacji z obecnymi i nowymi kontrahentami
  • przygotowywanie ofert cenowych i koordynacja ich realizacji
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Uwaga: pracujemy zgodnie z wymaganiami umożliwiającymi posiadanie statusu upoważnionego przedsiębiorcy AEO (Autorized Economic Operator– upoważniony przedsiębiorca w zakresie uproszczeń celnych)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku technicznym (metalurgia)
  • Mile widziane doświadczenie w branży złomowej
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodymi aktywnym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.