Przedstawiciel Handlowy, Handlowiec

Endo s.c.

Opole, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma sprzedająca meble, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na teren południowej Polski.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza do wyboru.
Minimalne wykształcenie: Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie: 3,5tyś-5,5tyś PLN (miesięcznie)

Oferujemy:
Stałą podstawę, prowizję, samochód służbowy, telefon, dietę codzienną.
Proszę o wysłanie CV.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w roli Przedstawiciela Handlowego, P.j. kat. B, niekaralność, osoba niepaląca.

Prezentacja firmy

Firma sprzedająca meble

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi