Przedstawiciel Handlowy, Handlowiec, Agent Handlowy ( praca dodatkowa)

Zakład Produkcji Mebli Golmeb Import-Eksport Golonka Sławomir

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma Golmeb producent mebli pokojowych, użytku publicznego – hotelowych oraz półfabrykatów meblowych, nawiąże współpracę z agentami handlowymi, przedstawicielami handlowymi w całej Polsce.

Opis pracy:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie Całej Polski i zagranicą
  • prezentowanie ofert handlowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • monitoring rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:

  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych, kreatywność
  • umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • prowizje - uzależniona od wyników pracy
  • rodzaj umowy o pracę - kwesta do ustalenia

Prezentacja firmy

Firma Golmeb działa na rynku już od 1990 roku. Naszą specjalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi