przedstawiciel handlowy FMCG

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 21892
Praca stała
Lokalizacja: Wałbrzych

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa Klientów detalicznych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • realizacja celów dystrybucyjnych i merchandisingowych
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji

Oczekiwania:
  • doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG
  • znajomość lokalnego rynku
  • zorientowanie na realizację powierzonych celów
  • zaangażowanie i sumienność
  • min. średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferta:
  • samodzielna praca pełna wyzwań
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premiowania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon)
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)