Przedstawiciel Handlowy FMCG Kraków- Małopolska

Stiven Group

32-020 Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Stiven Group z siedzibą w Kokotowie, Właściciel marki "Blaker" poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Wymagania

Oczekiwania:

Wykształcenie co najmniej średnie
Minimum roczne doświadczenie w branży FMCG
Umiejętności negocjacyjne i handlowe
Znajomość specyfiki rynku elektronicznych papierosów
Doświadczenie w pracy w terenie i współpracy ze sklepami, sieciami polskimi oraz dystrybutorami
Znajomość rynku dystrybucyjnego na terenie działania
Dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacji czasu pracy, kreatywność
Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy ( podstawa + premia)
Możliwość rozwoju zawodowego
Samochód służbowy, telefon służbowy

prosimy o przysyłanie cv wraz ze zdjęciem.
Ogłoszenie kierowane jest do osób zamieszkałych w okolicach: Katowice, Bytom, Gliwice

Prezentacja firmy

Firma Stiven Group istnieje od marca 2009r. Dzięki rzetelnym przygotowaniom w grudniu 2011 roku wprowadziła ona markę Blaker specjalizującą się w sprzedaży e-papierosów oraz akcesoriów.

Firma Stiven Group istnieje od marca 2009r. i jest jedną z wiodących fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi