Opis stanowiska pracy

Wilmon Sp. z o.o.

Producent farb antykorozyjnych Wilmon Sp. z o.o. z centralą w Warszawie - firma działająca w sektorach przemysłu metalowego, budowy maszyn i urządzeń oraz dla klientów indywidualnych - w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi nabór na następujące stanowisko pracy:

Przedstawiciel Handlowy

Region: Centralna Polska

Opis stanowiska:

• sprzedaż specjalistycznych farb i lakierów przemysłowych

• pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji, opieka

• określanie potrzeb i wymagań technicznych klienta,

• współpraca z centralą w zakresie doboru produktów i zamawiania próbek

• doradztwo techniczne, udział w próbach u klienta, współpraca z technikami

• negocjowanie warunków, zawieranie kontraktów

• analiza działań konkurencji, śledzenie rynku

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży w branży farb, lakierów lub pokrewnej

• mile widziane wykształcenie wyższe (techniczne, chemiczne będzie dodatkowym atutem,

nie jest to jednak warunek konieczny)

• znajomość zagadnień antykorozji metali

• gotowość do pracy w terenie

• profesjonalne podejście do sprzedaży i obsługi klienta

• umiejętność badania potrzeb Klienta, i odpowiedniej prezentacji produktów

• samodzielność, dynamika, dobra organizacja pracy

• wysoka kultura osobista

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• pracę dla jednego z czołowych producentów farb i lakierów przemysłowych w Polsce

• dostęp do wysokiej jakości produktów

• szkolenia produktowe

• wsparcie techników

• współpracę z profesjonalnym zespołem

• umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy

• auto służbowe, komputer, telefon, internet

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Wilmon Sp. z o.o. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002r.nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Wilmon, która dotychczas zajmowała się obsługą branży budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi