Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej klientom z sektora dużych, małych i średnich przedsiębiorstw
• Budowanie własnego portfela klientów biznesowych w obszarze energii elektrycznej
• Prowadzenie negocjacji handlowych i budowanie relacji z klientem
• Przygotowanie oferty, analizy i prognozy oszczędności dla klienta

Oferujemy:
• Współpracę z światowym liderem energetyki
• Program szkoleniowy pogłębiający znajomość branży oraz wsparcie merytoryczne i marketingowe
• Bezpośredni dostęp do systemu EDF Polska
• Czytelne zasady wynagradzania oraz pewność i systematyczność rozliczeń i wypłat
• Stabilny biznes z realizacją zarobków na europejskim poziomie

Wymagania

Profil kandydata:
• Preferowani kandydaci posiadający doświadczenie w sprzedaży usług energetycznych, telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych lub pokrewnych dla klientów Biznesowych
• Osoby prowadzące działalność gospodarczą

Wymagania:
• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Gotowości do codziennej pracy z pełnym zaangażowaniem
• Kreatywność i dobra organizacja czasu pracy
• Umiejętności efektywnej komunikacji z klientem
• Świetnych umiejętności negocjacyjnych
• Własny samochód, telefon

Prezentacja firmy

SILVER to Autoryzowany Przedstawiciel EDF Polska <br/>Firma z wieloletn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
1 rok - próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie wypłacane w zależności od wysokości wolumenu MWh i marży sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi