Przedstawiciel Handlowy - Dział Bezpieczeństwa Pracy

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań technicznych, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Dział Bezpieczeństwa PracyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych,
  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • doradztwo i wsparcie techniczne,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • sporządzanie raportów z wykonanych działań w CRM.

Wymagania:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • doświadczenie w sprzedaży do klientów przemysłowych,
  • doświadczenie w kontaktowaniu się z kluczowym Klientem,
  • dyspozycyjność ze względu na pracę w terenie,
  • dobra znajomość rynku na terenie 3 województw - dolnośląskie, śląskie, opolskie,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych,
  • umiejętność organizacji i planowania pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (świadczenia zdrowotne, pakiet sportowy),
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, komórka,
  • realne możliwości rozwoju,
  • pracę w rozwijającej się organizacji,
  • pracę w trybie home office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.