Przedstawiciel handlowy ds. zakupu zboża

P.H.U. INTERKAS

całe województwo, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy:
województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Charakter pracy:
monitoring jakościowy pszenicy,
budowanie stałych relacji handlowych z dostawcami,
reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe - rolnicze - mile widziane
znajomość rynku rolno-zbożowego,
doświadczenie w kontaktach z producentami zbóż,
umiejętności negocjacyjne,
umiejętność organizacji pracy,
prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
forma współpracy/umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
narzędzia wspomagające wykonywanie pracy: sprzęt biurowy, telefon służbowy, samochód służbowy do dyspozycji
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez portal.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PHU INTERKAS z siedzibą w  Cieplicach".

Prezentacja firmy

SKUP I SPRZEDAŻ ZBÓŻ<br/>ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN<br/>NAWOZY<br/>TRA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo