Przedstawiciel Handlowy ds. ubezpieczeń i finansów

Usługi Finansowe Dariusz Drobny

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ubezpieczeniowa Prudential w związku z rozwojem sieci sprzedaży Poszukuje Przedstawicieli ds. ubezpieczeń i finansów na terenie województwa małopolskiego (Kraków, Wadowice, Myślenice, Rabka, Jordanów, Sucha Beskidzka, Nowy Targ)
Oferujemy najlepsze warunki współpracy!!!

Oczekujemy:

- minimum średniego wykształcenia
- niekaralności
- odbycie szkolenia na koszt firmy
- zdanie egzaminu
- formy współpracy: umowa zlecenie lub umowa agencyjna
- wysokiego poziomu kultury osobistej
- mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej lub branży ubezpieczeń.
-mile widziani przedsiębiorcy, którzy chcą poszerzyć zakres swojej działalności.

Jesteś majątkowym agentem ubezpieczeniowym?? dla nas możesz sprzedawać Życie. zapraszamy do współpracy!!!

Oferujemy:
- najlepsze warunki współpracy.
- możliwość traktowania jako pracy dodatkowej.
- bezpłatne profesjonalne szkolenia
- biuro do pracy własnej i do spotkań z klientami
- narzędzia i materiały do pracy
- PONADPRZECIĘTNE WYNAGRODZENIE
- prestiżowe nagrody w konkursach firmowych

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Prowadzony przeze mnie zespół sprzedażowy, zajmuje się głównie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia