Przedstawiciel Handlowy ds. systemów GPS - Katowice

Simple Work Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Simple Work Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

- sprzedaż produktów i usług będących w ofercie firmy (systemy iCAR),

- identyfikacja potrzeb i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

- prowadzenie negocjacji handlowych, podpisywanie umów,

- praca terenowa i stacjonarna.

Oferujemy:

- stabilne warunki pracy z perspektywą długoterminowego zatrudnienia,

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,

- miesięczne premie sprzedażowe uzależnione od efektywności pracy,

- zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania,

- szkolenia produktowe.

Oczekujemy:

- doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta,

- umiejętności odpowiadania na zapotrzebowanie klientów,

- umiejętności utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,

- możliwości wykorzystywania własnego auta do celów służbowych (zwrot kosztów),

- zainteresowania branżą motoryzacyjną, nowinkami technicznymi (mile widziane).